Experience of qualified
professionals in the factory

Нова каністра вже на ринку!!!

На початку 2017 року наша компанія розширила асортимент продукції, запустивши в масове виробництво штабельовані каністри 20 та 22 літри нового дизайну. Перші покупці нового виробу вже в повній мірі змогли оцінити всі переваги нової каністри.

При розробці нового дизайну виробу, крім створення нового оригінального зовнішнього вигляду, велику увагу було спрямовано на посилення міцнісних характеристик за рахунок оптимальних габаритних розмірів і спеціальної форми бічних ребер жорсткості.

Залежно від потреб Замовників каністра випускається в двох варіантах обсягів, а так само, в полегшеному і посиленому по товщині стінки варіантах.

Хит продаж
О компании

Про компанію

"Надійні в будь-яких ситуаціях" - наша компанія може пишатися своїм девізом. Підставою для цих коротких слів служить величезна робота всього нашого колективу, технічне оснащення і постійний моніторинг потреб замовників. Клієнти компанії із задоволенням переконуються в умінні наших фахівців враховувати всі побажання і запити. Якість продукції і роками налагоджений сервіс - це основа стабільного розвитку нашого підприємства.

Якісні пластикові ємності

Компанія "Лідер" вже більше 20 років виготовляє пластикові ємності. Наша продукція має хорошу репутацію, відрізняється довговічністю, міцністю, стійкістю до хімічних речовин та механічних пошкоджень.

Спеціалісти компанії регулярно вдосконалюють асортимент, покращуючи характеристики ємностей для води. Тому у нас ви можете замовити найсучасніші баки для зберігання та транспортування води, різних рідин та хімічних речовин.

Гарантия качества
Комплектующие

Комплектуючі

Ми виробляємо: кришки для каністр (DIN60) двокомпонентні, кришки з вентиляційним клапаном (DIN60), кришки з муфтою під кран (DIN60), кришки і вкладиші для фляг і бідонів, антібульк. Комплектуючі можуть поставлятися як в комплекті з тарою, так і продаватися окремо.

Рейтинг страницы 5 на основании 3 голосов
Запит для зворотнього дзвінка