ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Ємності для засолювання


Ємності для солінь

В процесі соління овочів важливість використання якісної тари складно переоцінити. Традиційно для цих потреб використовувались дерев'яні бочки, які забезпечували оптимальний результат та надавали готовому продукту особливого смаку. Однак сьогодні їм на заміну прийшов більш сучасний та практичний матеріал - пластик.

Пластикові ємності часто використовуються для соління овочів завдячуючи цілому ряду переваг. В першу чергу вони зручні в роботі - мають незначну вагу, не займають багато місця, а також мають доступну ціну. Також досить важливий показник - це їх міцність. Такі ємності зручні не тільки для виробництва, але і для транспортування вантажів.

Пластикові бочки для засолки


практичні ємності для засолкиВ процесі засолки в середині бочки відбувається цілий ряд хімічних реакцій, які є наслідком процесу бродіння. Саме через це достатньо довгий час, альтернатив дубовим бочками не було. Однак сьогодні,виготовляються спеціалізовані пластикові бочки з високоякісного харчового поліетилену, стійкого до подібних процесів, безпечного як для продуктів харчування, так і для здоров'я людини.

Саме такий пластик використовується ТМ "Лідер" при виробництві наших бочок. З цього матеріалу виготовляються всі бочки для засолки, які ви знайдете в нашому каталозі. Таким чином ми надаємо безпечну та надійну тару, зручну в використанні на різних етапах виробництва.


Важливим аспектом, на який варто звертати увагу обираючи тару, також є її міцність та зручність в зберіганні та транспортуванні. Наша пластикова тара розробляється з врахуванням ваших потреб - вона збереже вантаж навіть при транспортуванні на дальні відстані, а практична форма підійде для вирішення багатьох логістичних питань.

Чи підійде пластикова тара для соління?


пластикова тара- вибір досвідчених фахівців

Як ми вже визначили, пластик - це один з найзручніших варіантів для соління огірків та інших овочів. Але також варто зазначити, що наявність спеціальної криши тільки покращить кінцевий результат, оскільки це забезпечить оптимальні умови для бродіння. За рахунок цього, більшість професіоналів зупиняє свій вибір саме на пластикових бочках для соління.Переваги пластикової тари:

Висока якість

Виробляється з якісної сировини, з дотриманням технологічних норм

adv-2

Безпека

При виробництві використовується тільки екологічно чистий полімер

adv-3

Доступна ціна

Власне виробництво дозволяє реалізувати тару без націнок

Асортимент пластикової тари


ФЛЯГА 40 Л Ф3-40 П  ФЛЯГА 50 Л Ф5-50 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 20 Л Ф9-20П ФЛЯГА 10 Л Ф10-10 П  ФЛЯГА 15 Л Ф10-15 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 12 Л Ф9-12П

В каталозі до вашої уваги представлені ємності, які були розроблені спеціально під потреби наших клієнтів. Різні форми, розміри та об'єми бочок підійдуть для використання на підприємствах різних масштабів.

Як замовити пластикові ємності для солінь?


На нашому сайті ви можете купити ємності для солінь з доставкою по Україні. Щоб дізнатись деталі - телефонуйте за номерами вказаними на сайті і ми відповімо на будь-які ваші питанні.Рейтинг страницы 5 на основании 2 голосов
Запит для зворотнього дзвінка