ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Ємності для вина


Ємності для вина

Обираючи ємності для зберігання та виготовлення вина, варто звертати увагу на безліч факторів. В першу чергу, важлива безпека для продукту, також не варто забувати про об'єми та герметичність тари - ці показники важливі як в процесі виготовлення, так і для подальшого зберігання.

ТМ "Лідер" пропонує вашій увазі перевірені пластикові ємності для вина. В нашому каталозі представлені фляги, які розробляються з врахування потреб виробників. Асортимент тари підійде як для досвідчених виноробів, так і для початківців у цій справі.

Пластикова тара для вина


практичные емкости для винаПластикові ємності - це не дуже традиційне рішення в процесі виробництва вина. Однак, багато досвідчених виноробів визнають, що цей сучасний матеріал багато в чому спрощує роботу та знижує витрати при виготовлені продукту.

Якісні полімери, що їх використовує ТМ "Лідер" при виробництві ємностей, не вступають в хімічну реакцію з компонентами продуктів навіть при бродінні вина, вони стійкі до впливів різних хімічних речовин, а також безпечні для використання з продуктами харчування. Окрім того, зручні форми та об'єми наших ємностей багато в чому спрощують роботу винороба, допомагають в організації простору для зберігання продукту.


Тара яку ви можете побачити на цій сторінці, може витримувати значну вагу, за рахунок чого є зручною для зберігання та транспортування.

Чи підійде пластикова тара для виробництва вина?


пластиковая тара- выбор опытных специалистов

Придатність пластикової тари для виноробства цікавить багатьох любителів та професіоналів в цій справі.

Бочки та фляги від ТМ "Лідер" виготовляються з якісних полімерів, які підходять для використання з продуктами харчування. Це гарантує повну безпеку для зберігання вина в пластикових ємностях. Ми з впевненістю гарантуємо, що наші фляги будуть зручними як в процесі виробництва, так і для подальшого зберігання та транспортування.

Переваги пластикової тари:

высокое качество

Висока якість

Виробництво з якісної сировини з дотриманням технологічних норм
безопасность

Безпека

В виробництві використовується екологічно чистий полімер

цена

Доступна ціна

Власне виробництво дозволяє реалізувати тару без націнок

Асортимент пластикової тари для вина


ФЛЯГА 20 Л Ф5-50 П  ФЛЯГА 60 Л Ф3-60 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 60 Л Ф4-60П

В виробництві вина знадобляться різні ємності з пластику, які мають підходити за об'ємом, розмірами та формами. Це гарантує зручність при виробництві, в процесі бродіння і подальшому зберіганні готового продукту. У нас ви знайдете різноманітну тару, спеціалізовану під ці задачі, ту яка підходить як для великого, так і для побутового виробництва.

Як замовити ємність для вина?


На нашому сайті ви можете купити тару для вина або оформити індивідуальне замовлення - ми пропонуємо послуги з нанесення логотипів, виготовляємо ємності в фірмових кольорах і специфічних форм. Дзвоніть за номерами, вказаними на сайті і ми оберемо для вас найвигіднішу пропозицію!Рейтинг страницы 5 на основании 0 голосов
Запит для зворотнього дзвінка