ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Ємності для самогону


Ємності для самогону

На різних етапах приготування самогону необхідно використовувати різні ємності, які дозволяють зробити процес виготовлення самогону максимально ефективним. Для цього може підійти тара з різних матеріалів.

Традиційно з цією метою використову3вались дерев'яні бочки та скляні пляшки різних розмірів. Однак сьогодні, все частіше професіонали своєї справи переходять на пластикові ємності, які дозволяють значно спростити процес.

У пластикової тари чимало переваг, в порівнянні зі старою тарою з нержавіючої сталі, таких як:легка вага, доступна ціна, довговічність та надійність. Однак і досі багато хто задається питанням про те, чи може використовуватись пластик в виробництві самогону.

Пластикові ємності для самогону


практичні ємності для самогонуТМ "Лідер" випускає пластикові ємності, що спеціально виготовлені для процесу вироблення самогону на різних його етапах. Ми розробляємо асортимент продукції з врахування потреб клієнтів, за рахунок чого ви можете підібрати ємності як для бродіння, так і для зберігання кінцевого продукту.

В процесі бродіння, в середині бочки відбуваються хімічні реакції, за рахунок чого перед тарою постають особливі задачі. Матеріал має бути стійким до різного роду процесів, гарантувати збереження продукту, забезпечувати нормальний процес бродіння. Для цього на нашому виробництві використовується високоякісний поліетилен білого кольору, який не чутливий до впливу спирту та не виділяє токсичних речовин.


Ми турбуємось не тільки про практичну сторону, але і про те, щоб ємності були зручні у виробництві. Конструкція бочок дозволяє зберігати і транспортувати продукт в декілька ярусів.

Чи підійде пластикова тара для самогону?


пластикова тара- вибір досвідчених фахівців

Багатьох цікавить питання, наскільки безпечно використовувати пластикові ємності при виготовленні самогону. Як ми вже визначились, для цього необхідно щоб тара була виготовлена з якісного матеріалу. Для своїх ємностей ми маємо спеціальний гігієнічний висновок, який підтверджує це.Переваги пластикової тари:

Висока якість

Виробляється з якісної сировини, з дотриманням технологічних норм

adv-2

Безпека

При виробництві використовується тільки екологічно чистий полімер

adv-3

Доступна ціна

Власне виробництво дозволяє реалізувати тару без націнок

Асортимент пластикової тари


ФЛЯГА 50 Л Ф1-50 П  Барабан 50 литров   барабан 80 литров

В нашому каталозі до вашої уваги представлена пластикова тара, що спеціально розроблена для виробництва самогону.

Як замовити пластикову тару для самогону


На нашому сайті ви можете придбати пластикові ємності для самогону за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий асортимент спеціалізованої тари з доставкою по всій Україні.Рейтинг страницы 5 на основании 2 голосов
Запит для зворотнього дзвінка