ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Ємності під рибу


Ємності для зберігання риби

Для соління риби може використовуватись тара різних форм та габаритів. В сучасному світі частіше за все використовуються пластикові бочки, які чудово підходять не тільки для соління, але і для транспортування і подальшого зберігання продукту.

Транспортування риби може стати проблематичною задачею, якщо не використовувати для цього правильну тару. В такому випадку, ємності мають відповідати цілому ряду вимог - вони мають бути: зручними, практичними, мати міцну кришку, бути виготовлені з якісного та надійного матеріалу, що не вступає в хімічні реакції з харчовими продуктами. Якщо мова йде про соління риби,то якість пластику, що використовується для виробництва тари, стає вкрай важливим питанням.

Пластикові бочки для зберігання риби


практичні ємності для рибиТМ "Лідер" виготовляє пластикові ємності різних форм, габаритів та розмірів. Постійно вдосконалюючи власну продукцію, відповідно до потреб клієнтів, ми розробили спеціалізовану тару, яка підходить для соління, зберігання та транспортування риби.

В виробництві використовується високоякісний харчовий поліетилен, який не вступає в хімічні реакції з вмістом тари. Цей довговічний матеріал, витримує різні навантаження, буде зручним не тільки при зберіганні, але і при транспортуванні, гарантуючи збереження вантажу. Надійні кришки щільно закривають ємність і не продавлюються під вагою.


Пластикові ємності від ТМ "Лідер" мають необхідні гігієнічні висновки, які дозволяють їх використовувати в харчовій промисловості.

Чи підходять бочки з пластику для соління риби?


пластикова тара- вибір досвідчених фахівців

При солінні риби в середині бочки відбуваються хімічні реакції, через що для данної задачі може використовуватись далеко не будь яка тара. Ми пропонуємо ємності, які виготовлені з безпечних, міцних та надійних матеріалів. Вони не вступають в хімічні реакції зі своїм вмістом, на довго зберігають продукт не впливаючи при цьому на його характеристики.Переваги пластикової тари:

висока якість

Висока якість

Виробництво з якісної сировини з дотриманням технологічних норм

безпека

Безпека

У виробництві використовується екологічно чистий полімер

ціна

Доступна ціна

Власне виробництво дозволяє реалізувати тару без націнок

Асортимент пластикової тари


ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 40 Л Ф3-40П ФЛЯГА 50 Л Ф5-50 П  ФЛЯГА 20 Л Ф9-20 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 15 Л Ф9-12П

Вертикальні ємності для соління риби зручно використовувати як на масштабних підприємствах, так і на невеличких виробництвах. Наша спеціалізована продукція розроблена з врахуванням потреб клієнтів та має зручні форми і розміри, які оптимально підійдуть для транспортування та зберіганні риби.

Як замовити пластикові ємності для зберігання риби


Шукаєте тару для риби? На нашому сайті можна знайти різні варіанти для виробництв різних розмірів. Бочки та ємності в наявності і під замовлення. Можливе виготовлення індивідуальних замовлень з нанесенням логотипів і т.д.Рейтинг страницы 5 на основании 0 голосов
Запит для зворотнього дзвінка