ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Ємності для молока


Ємності для молока

Для зберігання та транспортування необхідно використовувати якісну тару виготовлену з безпечних матеріалів. Також важливо, що молоко - це продукт який швидко псується, відповідно тара буде використовуватись повторно багато разів, тож її практичність та міцність - це вкрай актуальні питання.

Розглянемо детально різні варіанти ємностей для молочної промисловості, плюси та мінуси тари з пластику.

Пластикові бочки для молока


практичні ємності для молокаІснує немало варіантів тари для зберігання молока та інших продуктів харчування. Одним з найбільш практичних та сучасних матеріалів є пластик. При виготовленні такого виду тари використовується харчовий поліетилен, який не вступає в реакції з продуктами та не впливає на його якість за збереження.

Легка вага та практичні форми бочок від ТМ "Лідер" будуть зручні для використання в молочному виробництві різних масштабів.

Чи можна зберігати молоко в пластиковій тарі?


пластикова тара- вибір досвідчених фахівців

Про те, як впливає пластик на харчові продукти, існує чимало думок. Однак більшість професіоналів сходяться в тому, що ємності з цього матеріалу, на сьогоднішній день, є одним з найпрактичніших варіантів. Вони доступні, легкі та зручні, можуть використовуватись декілька разів, а питання безпеки гарантовані наявністю гігієнічних висновків про придатність тари для використання з продуктами харчування.

Переваги пластикової тари:

Висока якість

Виробляється з якісної сировини, з дотриманням технологічних норм

adv-2

Безпека

При виробництві використовується тільки екологічно чистий полімер

adv-3

Доступна ціна

Власне виробництво дозволяє реалізувати тару без націнок

Асортимент пластикової тари


ФЛЯГА 20 Л Ф9-20 П  ФЛЯГА 30 Л Ф9-30 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 40 Л Ф3-40П ФЛЯГА 10 Л Ф10-10 П  ФЛЯГА 15 Л Ф10-15 П

В молочній промисловості найбільш зручним варіантом ємність-бідон. Конструкція цієї ємності зручна для складування, транспортування та використання. ТМ "Лідер" пропонує перевірену та вдосконалену продукцію, що розроблена спеціально під ваші потреби.

Як замовити пластикові ємності


На нашому сайті ви можете купити пластикові бочки для молока з доставкою по Україні. В каталозі представлено асортимент спеціалізованої тари, а також ми пропонуємо можливість виготовлення індивідуальних замовлень: тара спеціальних кольорів, з нанесенням логотипу, тощо.Рейтинг страницы 5 на основании 2 голосов
Запит для зворотнього дзвінка