ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Ємності для меду


платсикові ємності для меду

Обираючи тару для зберігання меду, професіонали, в першу чергу, звертають увагу на її показники безпеки та практичності. В цьому питанні важливо пам'ятати, що тара має бути спеціально призначена для збереження та транспортування харчових продуктів. Ємності такого формату виготовляються зі спеціальних високоякісних полімерів, які не вступають в реакції з продуктами.

ТМ "Лідер" вже більше 20 років спеціалізується на виробництві якісної пластикової тари для меду. Враховуючи потреби споживачів, ми систематично розширюємо асортимент, вдосконалюючи власну продукцію, щоб ви отримували тільки найкраще.

Пластикова тара для меду


тара для меду від виробника

Пластикові ємності стають з кожним роком все більш популярними серед професіоналів бджолярів - різноманітні пластикові фляги та бідони чудово підходять для зберігання меду. Вони зручні, практичні, безпечні, і що також важливо - економічні.

ТМ "Лідер" для виготовлення таких ємностей використовує поліетилени низького тиску високої щільності, які можуть використовуватись для зберігання харчових продуктів. Також, не менш важливим є той факт, що така тара вкрай міцна - витримує значну вагу, за рахунок чого є вкрай зручною саме для зберігання меду - досить важкого продукту.


Ми піклуємось про те, щоб наші покупці отримували тільки якісну продукцію. Для цього, на підприємстві використовується спеціальна система контролю якості, яка гарантує, що ви отримуєте надійну тару для меду.

Чи можна зберігати мед в пластиковій тарі?


пластикова тара- вибір досвічених бджолярів

Це питання цікавить багатьох спеціалістів і новачків у бджолярстві. Безумовно, пластик дуже практичний і зручний матеріал для цих цілей - ємності з поліетилену зручно використовувати як для великих підприємств, так і для приватного виробництва.

Наші фляги та бідони для меду мають всі необхідні сертифікати якості, які дозволяють використовувати їх для зберігання продуктів харчування. Саме тому ви можете не хвилюватись про безпеку свого цінного вантажу.

Переваги пластикової тари:

Висока якість

Виробляється з якісної сировини, з дотриманням технологічних норм

adv-2

Безпека

При виробництві використовується тільки екологічно чистий полімер

adv-3

Доступна ціна

Власне виробництво дозволяє реалізувати тару без націнок

Асортимент пластикової тари


ФЛЯГА 20 Л Ф9-20 П  ФЛЯГА 30 Л Ф9-30 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 40 Л Ф3-40П

Якщо ви вирішили придбати пластикову тару для меду - можете бути певні, що це оптимальний вибір. В першу чергу, її вартість в декілька разів нижча ніж тара з інших матеріалів, що в свою чергу дозволяє знизити собівартість виробництва. Саме тому сучасні бджолярі обирають пластикові ємності для меду.

Як замовити тару для меду?


На нашому сайті ви можете купити тару для меду, або оформити індивідуальне замовлення - ми надаємо послуги з нанесення логотипів, виготовляємо ємності в фірмових кольорах і специфічних конструкцій. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, і ми підберемо для вас найвигіднішу пропозицію!Рейтинг страницы 5 на основании 0 голосов
Запит для зворотнього дзвінка