ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Ємності для квашеної капусти


Ємності для квашеної капусти

В процесі виготовлення квашеної капусти традиційно використовуються бочки і аналогічні ємності. І якщо в побутових умовах, тара відіграє не найважливішу роль, то в промислових масштабах ємність в якій роблять засолення, а також в подальшому зберігається та перевозиться капуста. має відповідати цілому ряду вимог.

В першу чергу, важливо щоб тара не вступала в реакції з продуктом, оскільки всередині неї будуть відбуватись процеси бродіння. Також суттєвою є міцність матеріалу, яка дозволить забезпечити збереження вантажу при транспортуванні і зручність самої форми для складування.

Усім цим вимогам відповідають пластикові ємності від ТМ "Лідер", які спеціально розроблені під потреби вашого підприємства!/p>

Пластикова тара для капусти та солінь


практичні ємності для капустиПластикова тара для капусти, що її випускає ТМ "Лідер" представлені в широкому асортименті різних форм, розмірів та об'ємів. Ми розробляємо і вдосконалюємо власну тару таким чином, щоб вона могла максимально відповідати потребам виробництв різних масштабів, була зручна і практична в експлуатації.

Важливим моментом в питанні тари для капусти та солінь є її безпека відносно впливу на продукти на здоров'я людини. Для цього ми використовуємо якісний пластик, який спеціально призначений для використання з продуктами харчування. Для підтвердження цього надаємо гігієнічні висновки.


Наші бочки для квашеної капусти зручні в використанні - мають міцну кришку, які надійно та щільно закриває ємність. За рахунок цього забезпечуються оптимальні умови для процесу бродіння, а при зберіганні продукту гарантується його цілісність.

Чи можна зберігати капусту в пластиковій тарі


пластикова тара- вибір досвідчених фахівців

Безумовно, процес бродіння підвищує рівень вимог до ємності, в якій буде зберігатись капуста, оскільки стінки тари не мають вступати з вмістом бочки. Для цього, при виготовленні тари ми використовуємо якісний пластик, який безпечний для продуктів харчування і стійкий до хімічних реакцій.Переваги пластикової тари:

Висока якість

Виробляється з якісної сировини, з дотриманням технологічних норм

adv-2

Безпека

При виробництві використовується тільки екологічно чистий полімер

adv-3

Доступна ціна

Власне виробництво дозволяє реалізувати тару без націнок

Асортимент пластикової тари


ФЛЯГА 40 Л Ф3-40 П  ФЛЯГА 50 Л Ф5-50 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 20 Л Ф9-20П ФЛЯГА 10 Л Ф10-10 П  ФЛЯГА 15 Л Ф10-15 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 12 Л Ф9-12П

В нашому каталозі до вашої уваги представлені пластикові бочки для засолки та квашення капусти. Всі ємності розроблені спеціально під потреби вашого виробництва - мають зручні форми та об'єми, практичну кришку, яка гарантує збереження продукту.

Як замовити пластикові ємності для зберігання квашеної капусти?


На нашому сайті ви можете купити ємності для квашеної капусти до доступних цінах. Також зв'язавшись з нами за номерами вказаними на сайті, можна оформити індивідуальне замовлення на бочки з нанесенням логотипу підприємства.Рейтинг страницы 5 на основании 0 голосов
Запит для зворотнього дзвінка