ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Ємності для бродіння


Ємності для бродіння

При виготовлені алкоголю, одним з найважливіших процесів є процес бродіння. Тут важливо не тільки підібрати правильні продукти та рецепт, але й спеціалізовану тару. Бродильні ємності мають забезпечити правильне дозрівання браги щоб в подальшому, під час перегонки, можна було отримати справді якісний продукт.

Обираючи ємності для бродіння, в першу чергу варто звертати увагу на такі особливості як: об'єм, матеріал, герметичність та надійність. В питаннях об'єму вибір залежить від масштабів виробництва. А от вибір за іншими параметрами потребує більш серйозного підходу.

Сьогодні, багато професіоналів обираються пластикові ємності для бродіння, як один з найоптимальніших в питанні ціни та якості.

Пластикові бродильні ємності


практичные емкости для молокаПластикові ємності для бродіння гарантують високу якість готового продукту. В першу чергу це гарантовано тим, що ТМ "Лідер" в виробництві використовує якісний харчовий поліетилен, який не чутливий до хімічних реакцій, що відбуваються в середині ємності. Також важливим є сама конструкція бочок - в герметичну ємність не має потрапляти кисень, щоб дріжджова реакція проходила правильно. Ми виготовляємо спеціалізовані ємності, розроблені відповідно до потреб наших клієнтів.

Суттєвою перевагою пластикових ємностей є також їх доступна ціна. Це не тільки знижує витрати на виробництво, але і дозволяє використовувати більш якісні інгредієнти - отримати кращий варіант без зайвих витрат.


Чи підійде пластикова тара для бродіння?


пластикова тара- вибір досвідчених фахівців

Ємності від ТМ "Лідер" можуть використовуватись як для первинного так і для вторинного бродіння, оскільки абсолютно не чутливі до хімічних реакцій. В виробництві використовуєть харчовий пластик білого кольору. Це дозволяє захистити продукт, оскільки під впливом спирту з ємності іншого кольору можуть потрапити токсичні речовини в продукт.

Переваги пластикової тари:

висока якість

Висока якість

Виробництво з якісної сировини з дотриманням технологічних норм

безпека

Безпека

У виробництві використовується екологічно чистий полімер

ціна

Доступна ціна

Власне виробництво дозволяє реалізувати тару без націнок

Асортимент пластикової тари


ФЛЯГА 20 Л Ф5-50 П  ФЛЯГА 60 Л Ф3-60 П   ПЛАСТИКОВАЯ ФЛЯГА 60 Л Ф4-60П

В нашому каталозі представлені ємності для бродіння, які будуть зручними в використанні, а також мають чудові експлуатаційні характеристики. Тут ви знайдете тару різних розмірів, видів та об'ємів для виробництв різних масштабів.

Як замовити пластикову тару для бродіння


На сайті ТМ "Лідер" ви можете купити спеціалізовані пластикові ємності для бродіння за доступною ціною. Ми пропонуємо якісну продукцію з доставкою по всій Україні.Рейтинг страницы 5 на основании 0 голосов
Запит для зворотнього дзвінка