ВИРОБНИЦТВО ПОЕЛІТИЛЕНОВОЇ ТАРИ

Про компанію

ТОВ «Отіс Тарда» – багатопрофільне виробництво, яке спеціалізується на виготовленні компонентів і вузлів за індивідуальними замовленнями. Будучи провайдером широкого спектру додаткових виробничих послуг для медичної, автомобільної, енергетичної та інших галузей, ОТІС ТАРДА займається дослідженнями, розробкою, проектуванням і конструюванням, надаючи готові рішення з виробництва пластиків, механічній обробці з ЧПУ, прототипированию і виробництва оснастки.

В січні 2015 року було оголошено про об'єднання потужностей двох підприємств з виробничою базою в Дніпропетровську: ТОВ "Лідер" та ТОВ "Отіс Тарда".

Багаторічний досвід наших конструкторів у поєднанні з інженерними розробками партнерів відкрив нові перспективи спільної роботи.

Так в розробці знаходиться виробництво нових виробів з полімерів, розширюється асортимент пластикових ємностей різних обсягів, що дозволить нам зміцнити свої позиції лідера серед виробників поліетиленової тари обсягом 10-80 літрів.Рейтинг страницы 5 на основании 2 голосов
Запит для зворотнього дзвінка